Hakkımızda

ÖNCÜ DİZEL; Dünya'nın önde gelen otomobil üreticilerinin üretmiş olduğu dizel araç ve motorlarının üzerlerinde bulunan markaların yakıt enjektör ve pompa sistemlerini, yüksek teknoloji malzeme ve ekipmanlarını kullanarak, konusunda profesyonel kadrosu ile kurumsal hizmet standartları ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile bakım ve tamirini yapmaktadır.

ÖNCÜ DİZEL; Müşterilerimizin ihtiyaçlarını gerçek anlamda karşılayabilmek adına gayretle çalışmaktayız. Müşterilerimizi mutlu etmek adına herşeyi düşünerek gerekli tüm donanımları sağlamaktadır.

ÖNCÜ DİZEL olarak dizel araç sahiplerinin her sorununu çözdük ve çözmeye devam ediyoruz. Çeyrek asırdır, dizel sektöründe elde ettiği bilgi ve deneyim birikimi ile hizmet veren ÖNCÜ DİZEL, dünyanın en büyük otomotiv parçaları tedarikçilerinden temin edilen yedek parçalar ile dizel yakıt sistemleri bakım ve onarımı konusunda faaliyet göstermektedir. Öncü Dizel’de “Eğitim, Tecrübe, Modern Teşhis Cihazları, Garanti Hizmetleri, Orijinal Yedek Parça Kullanımı” ve daha bir çok hizmetler uzmanlığımız ile birlikte sunulmaktadır.

Tüm Dizel Yakıt Sistemleri ekibi, beklediğiniz tüm standartlar için eğitilmiştir ve yeterli donanıma sahiptir.

Otomobillerde ve hafif kamyonetlerde, kamyonlarda, traktörlerde veya diğer otoyol dışı endüstriyel veya deniz uygulamalarında kullanılan tüm dizel yakıt sistemleri için hizmet sağlayabilmektedir.

Servisimizde, Delphi, Siemens Bosch ve Denso teknolojilerinde de garantili güvenceli ve profesyonel çalışan ekipmana sahiptir ve nitelikli hizmet vermektedir.

ÖNCÜ DİZEL'in  günümüz rekabet ortamında başarılı olmasındaki en önemli süreçlerini;

  •   Bugünün işini yarına bırakmayan çalışkan yapısı,
  •   Tedarikçilerine, Müşterilerine, ülkesine dürüst, saygılı, prensipli oluşu,
  • Pompa ve Enjektör teknolojinin son cihazlarıyla donatılarak deneyimli ve uzman kadrosu ile sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeye çalışması,
  •   Ve en önemlisi   dürüstlüğü ve sorumluluğu işinin tüm süreçlerine,  çalışanları ile yansıtmayı ilke edinmiş yapısı olarak  açıklayabiliriz.

           
ÖNCÜ DİZEL'in  başarısındaki  en  önemli  etken  olan çalışanlarımıza , tedarikçilerimize ve yıllardır şirketimize gösterdikleri güvenden  ötürü  müşterilerimize  teşekkürlerimizi  sunarız.