HİZMETLERİMİZ

Pompa ve Enjektör Tamiri

Teknolojiyi yakından takip eden deneyimli, her biri alanında uzman kadrosuyla tüm binek tipi, ticari, ağır vasıta ve iş makinalarının dizel sistemlerinde pompa ve enjektör tamir bakım ve satışında hizmet vermekteyiz.

Pompa Servis ve Tamiri

Dizel motorlarında yüksek verim, enjeksiyon sisteminin düzgün ve uyumlu çalışması ile mümkündür. Bu sistemin en önemli parçası da yakıt pompasıdır.

Enjektör Servis ve Tamiri

Servisimizde Tüm Enjektör Gruplarına Garantili Tamir Ayar ve Bakım Hizmeti Verilmektedir. Dizel Enjektör & Pompa Arızalarında profesyonel çözümler sunuyoruz.

Meme Temizliği ve Bakımı

Öncü Dizel olarak, Pompa Enjektör meme temizliği yapmaktayız. Enjektör memesi temizliği önceden de belirtildiği gibi yetkili servisler tarafından yapılması gerekir.

Mazot Pompası Tamiri ve Bakımı

Tüm üreticilerin mekanik pompa, yüksek basınçlı common rail pompa, EDC pompa ve eksantrik mili tahriki ile çalışan birim pompanın (Unit Pump) tamir ve bakımını Uzman Kadromuz ve sektörün en iyi ekipmanları ile yapmaktayız.

Dizel Filtre Bakım ve Tamiri

Enjeksiyon sistemleri için vazgeçilmez koruması Dizel filtresinin temel amacı, enjeksiyon sistemi ve motoru yakıttaki parçacıklardan, sudan ve diğer artıklardan korumaktır.

Dizel Turbo Tamiri

Garantili Turbo Tamir ve Satışı, Ücretsiz Destek Veriyoruz. %100 Müşteri Memnuniyeti İle Sizlere Garanti Sunuyoruz. Garantili Turbo Tamiri.

Avans Ayarı

Avans ayarı, yanma odasının içine yakıt-hava karışımı geldikten ve bu karışımı pistonun yukarı çıkıp sıkıştırmasından sonra bujinin çakma zamanının ayarlanmasına denmektedir.

Arıza Tespit ve Araç Kontrol Testleri

Orjinal arıza tespit cihazları ile; motor, airbag, abs, şanzuman, klima, immobilizer, araç elektronik sistemleri, Enjektör kodlama, Pompa ve enjektör kalibrasyonu, arıza lambası söndürme işlemleri yapmaktayız.