Arıza Tespit ve Araç Kontrol Testleri

Orjinal arıza tespit cihazları ile; motor, airbag, abs, şanzuman, klima, immobilizer, araç elektronik sistemleri, Enjektör kodlama, Pompa ve enjektör kalibrasyonu, arıza lambası söndürme işlemleri yapmaktayız.

Sürekli büyüyüp gelişmekte olan otomotiv teknolojileri ve araçlarda elektronik uygulamaların yaygınlaşması nedeninden dolayı test cihazları her geçen gün önem kazanıyor. Araçlar üzerinde yeni sistemlerin giderek daha fazla kullanılması nedeni ile sadece profesyonel cihazlar ile yeni sistemlere zarar vermeden güvenli servis hizmeti veriyoruz. Bu sayede araç alımlarında birçok sorunu ortadan kaldırmış oluyoruz. Gelişen otomotiv sektöründe hata payını sıfıra indirmek ve aracınızın yıpranmasının önüne geçmek için son teknolojik cihazlarla aracınıza zarar vermeden ölçümler gerçekleştirilmektedir.

Öncü Dizel arıza tespit hizmeti ile her marka ve model araç için bilgisayarlı arıza tespit cihazı kullanılarak motordaki arızalar tespit edilmektedir. Gelişen otomotiv teknolojileri ve araçlarda elektronik uygulamaların yaygınlaşmasıyla araç arıza tespit cihazlarıyla arızanın tespiti hem çok kolay hemde kesin sonuç vermektedir. Araçlar üzerinde yeni sistemlerin giderek daha fazla kullanılması nedeninden dolayı profesyonel arıza tespit cihazı ile yeni sistemlere zarar vermeden güvenli ekspertiz hizmeti veriilmektedir. Bu yüzden araç alım satımlarında tarafların güvenle alış veriş yapmalarının en önemli unsuru olan sağlam ya da arıza raporunu güvenle müşterilerine sunabilmesidir. Araçlar üzerinde yeni teknolojilerin giderek daha fazla kullanılması nedeninden dolayı sadece profesyonel diyagnostik cihazlar ile yeni sistemlere zarar vermeden güvenli servis hizmeti verilebilmektedir.